2017-10-30 14:15
 Oceń wpis
   

Na rynku ukazała się już najnowsza odsłona programu ITCube CRM. Twórcy oprogramowania crm wprowadzili dużo zmian funkcjonalnych oraz poprawiających wygodę pracy. Jedna z najważniejszych funkcji, która doszła w wersji 2018 to to możliwość autoryzacji logowania do systemu poprzez serwer LDAP - kompatybilny z Active Directory. Inne ważne nowości to produkty komplementarne. Dzięki tej funkcji system CRM umożliwia zaproponowanie użytkownikowi przygotowującemu ofertą bądź zamówienie listę towarów oraz usług powiązanych z dodanym produktem. Funkcja ta mocna automatyzuje pracę handlowca oraz z pewnością przyczyni się do zwiększenia przychodów. W wersji 2018 rozbudowano zarządzanie zakupami m.in. poprzez wprowadzenie historii dokumentu zakupowego.  Więcej informacji można znaleźć na: https://itcube.pl/system-crm/korzysci-z-wdrozenia/dostepne-aktualizacje/

Kategoria: CRM


2017-04-10 12:49
 Oceń wpis
   

Miło nam poinformować, iż w najnowszej wersji systemu ITCube CRM (2017.1) wprowadzono możliwość udostępniania kalendarzy serwisowych. Dzięki automatycznemu eksportowi zadań serwisowych do formatu Icalendar serwisanci mają dostęp do kalendarzy serwisowych w swoich telefonach komórkowych. W wersji 2017.1 rozbudowano także przeglądarki korespondencji oraz poprawiono ergonomię oraz czytelność formularzy na urządzeniach mobilnych.

Kategoria: CRM


2016-12-15 12:00
 Oceń wpis
   

Integracja systemu CRM  z internetowa bazą GUS/REGON - W najnowszej wersji wprowadzono możliwość pobierania informacji z internetowej bazy GUS z pośrednictwem oficjalnego API. Funkcja umożliwia pobieranie danych o podmiotach gospodarczych, ich oddziałach oraz osobach fizycznych. Pobrane informacje można wykorzystać zarówno jako dane do korespondencji (w tym telefony oraz adresy email) jak i dane do faktury. Nowa funkcjonalność jest aktywna za darmo dla wszystkich klientów posiadających wykupioną usługę ITCube Asysta

 

Kategoria: CRM


2015-10-08 14:19
 Oceń wpis
   

 

Z przyjemnością informujemy, iż z dniem dzisiejszym na rynku dostępna jest nowa wersja systemu ITCube CRM. Zachęcamy do zapoznania się z nowymi możliwościami systemu.
  
Nowe możliwości modułu ITCube RAPORTY
Nowa wersja modułu raportującego umożliwia elastyczne generowanie analiz na dowolnym urządzeniu, w tym urządzeniach mobilnych. Dodatkowo wprowadzono możliwość generowania analiz w formacie PDF oraz funkcję kopiowania wyników do zewnętrznych aplikacji (np. MS Word, MS Excel).
Przykładowe raporty:
crm

Elastyczne szablony wydruków dokumentów serwisowych
Obiekty gwarancji, kontraktu oraz zlecenia serwisowego rozbudowane zostały o obsługę stylów wydruku. Dzięki temu można je dostosować do indywidualnych potrzeb i usprawnić pracę działu serwisu. Nowe wydruki dają też możliwość konfiguracji wydruków w różnych językach.
 
 
 

Kategoria: CRM


2014-07-31 13:31
 Oceń wpis
   

Z przyjemnością informujemy, iż jest już dostępna na rynku zupełnie nowa wersja systemu ITCube CRM. Istniejący od ponad 10 lat interfejs ITCube zmienił się nie do poznania.
Zmiany, dotyczą nie tylko nowego interfejsu ale również poprawy ergonomii pracy.

INTUICYJNY - Nowy ITCube to zupełnie nowe podejście do tematu interfejsu użytkownika. Zastosowanie najnowszych trendów przekłada się na zwiększenie ergonomii oraz intuicyjności. Czytelne duże grafiki ułatwiają dodatkowo poruszanie się po systemie na urządzeniach mobilnych.
   
NOWOCZESNY W nowym ITCube połączyliśmy nasze bogate doświadczenie z nowoczesną technologią. Efektem czego, jest nowoczesny i bogaty w funkcjonalność system CRM, który w pełni wykorzystuje możliwości najnowszych przeglądarek internetowych.
 
NOWE FUNKCJE Z najważniejszych nowych funkcjonalności wymienić należy graficzne oznaczanie korespondencji posiadającej załączniki oraz dostosowanie integracji do następujących wersji systemów sprzedażowych : Comarch ERP Optima 2014.3.2, WF-MAG 7.9.2. We własnym zakresie można też decydować o kolorystyce systemu.

system crm

crm on-line
 
 
 

Kategoria: Ogólne