2017-10-30 14:15
 Oceń wpis
   

Na rynku ukazała się już najnowsza odsłona programu ITCube CRM. Twórcy oprogramowania crm wprowadzili dużo zmian funkcjonalnych oraz poprawiających wygodę pracy. Jedna z najważniejszych funkcji, która doszła w wersji 2018 to to możliwość autoryzacji logowania do systemu poprzez serwer LDAP - kompatybilny z Active Directory. Inne ważne nowości to produkty komplementarne. Dzięki tej funkcji system CRM umożliwia zaproponowanie użytkownikowi przygotowującemu ofertą bądź zamówienie listę towarów oraz usług powiązanych z dodanym produktem. Funkcja ta mocna automatyzuje pracę handlowca oraz z pewnością przyczyni się do zwiększenia przychodów. W wersji 2018 rozbudowano zarządzanie zakupami m.in. poprzez wprowadzenie historii dokumentu zakupowego.  Więcej informacji można znaleźć na: https://itcube.pl/system-crm/korzysci-z-wdrozenia/dostepne-aktualizacje/

Kategoria: CRM


2016-12-15 12:00
 Oceń wpis
   

Integracja systemu CRM  z internetowa bazą GUS/REGON - W najnowszej wersji wprowadzono możliwość pobierania informacji z internetowej bazy GUS z pośrednictwem oficjalnego API. Funkcja umożliwia pobieranie danych o podmiotach gospodarczych, ich oddziałach oraz osobach fizycznych. Pobrane informacje można wykorzystać zarówno jako dane do korespondencji (w tym telefony oraz adresy email) jak i dane do faktury. Nowa funkcjonalność jest aktywna za darmo dla wszystkich klientów posiadających wykupioną usługę ITCube Asysta

 

Kategoria: CRM


2014-07-31 13:31
 Oceń wpis
   

Z przyjemnością informujemy, iż jest już dostępna na rynku zupełnie nowa wersja systemu ITCube CRM. Istniejący od ponad 10 lat interfejs ITCube zmienił się nie do poznania.
Zmiany, dotyczą nie tylko nowego interfejsu ale również poprawy ergonomii pracy.

INTUICYJNY - Nowy ITCube to zupełnie nowe podejście do tematu interfejsu użytkownika. Zastosowanie najnowszych trendów przekłada się na zwiększenie ergonomii oraz intuicyjności. Czytelne duże grafiki ułatwiają dodatkowo poruszanie się po systemie na urządzeniach mobilnych.
   
NOWOCZESNY W nowym ITCube połączyliśmy nasze bogate doświadczenie z nowoczesną technologią. Efektem czego, jest nowoczesny i bogaty w funkcjonalność system CRM, który w pełni wykorzystuje możliwości najnowszych przeglądarek internetowych.
 
NOWE FUNKCJE Z najważniejszych nowych funkcjonalności wymienić należy graficzne oznaczanie korespondencji posiadającej załączniki oraz dostosowanie integracji do następujących wersji systemów sprzedażowych : Comarch ERP Optima 2014.3.2, WF-MAG 7.9.2. We własnym zakresie można też decydować o kolorystyce systemu.

system crm

crm on-line
 
 
 

Kategoria: Ogólne


2013-09-20 14:41
 Oceń wpis
   

Z przyjemnością informujemy o pojawieniu się na rynku najnowszej wersji pakietu

ITCube CRM 11.3

. W najnowszej wersji wprowadzono m.in.:

Nowa wersja modułu ITCube

RAPORTY

- Najnowsza wersja modułu raportującego opartego o światowy standard Crystal Reports została dostosowana do systemu Windows 8. Oferuje dodatkowo możliwość eksportu raportów do popularnych formatów (PDF, MS Excell, MS Word itd.) oraz rozbudowany mechanizm wydruków.

Współpraca z centralami telefonicznymi VoIP

3CX

- Lista urządzeń, które współpracują z oprogramowaniem ITCube CTI została rozszerzona o rodzinę central telefonicznych VoIP 3CX.

Nowa wersja modułu ITCube

FAKS

- Oprogramowanie ITCube FAKS zostało rozbudowane o możliwość współpracy z internetowymi serwerami email2fax, eliminując tym samym konieczność posiadania fizycznego urządzenia faksującego.

Ergonomia i usprawnienia funkcjonalne - nowa wersja to kolejny krok w kierunku poprawienia elastyczności, wygody i szybkości pracy. Z dużej ilości drobnych usprawnień warto wymienić choćby :
- rozbudowa modułu Projekty o możliwość automatycznej aktywacji zadań dla poszczególnych etapów na bazie schematu projektu wzorcowego,
- integracja interface'u dla urządzeń mobilnych z protokołami tel, callto oraz sip gwarantująca możliwość dzwonienia bezpośrednio z poziomu aplikacji,
- dostosowanie integracji do najnowszych wersji systemów sprzedażowych (CDN Opt!ma 2013.6, Wf-mag 7.80.8) ...

Kategoria: Ogólne