2014-07-31 13:31
 Oceń wpis
   

Z przyjemnością informujemy, iż jest już dostępna na rynku zupełnie nowa wersja systemu ITCube CRM. Istniejący od ponad 10 lat interfejs ITCube zmienił się nie do poznania.
Zmiany, dotyczą nie tylko nowego interfejsu ale również poprawy ergonomii pracy.

INTUICYJNY - Nowy ITCube to zupełnie nowe podejście do tematu interfejsu użytkownika. Zastosowanie najnowszych trendów przekłada się na zwiększenie ergonomii oraz intuicyjności. Czytelne duże grafiki ułatwiają dodatkowo poruszanie się po systemie na urządzeniach mobilnych.
   
NOWOCZESNY W nowym ITCube połączyliśmy nasze bogate doświadczenie z nowoczesną technologią. Efektem czego, jest nowoczesny i bogaty w funkcjonalność system CRM, który w pełni wykorzystuje możliwości najnowszych przeglądarek internetowych.
 
NOWE FUNKCJE Z najważniejszych nowych funkcjonalności wymienić należy graficzne oznaczanie korespondencji posiadającej załączniki oraz dostosowanie integracji do następujących wersji systemów sprzedażowych : Comarch ERP Optima 2014.3.2, WF-MAG 7.9.2. We własnym zakresie można też decydować o kolorystyce systemu.

system crm

crm on-line
 
 
 

Kategoria: Ogólne


2013-11-05 12:25
 Oceń wpis
   

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na stanowisku handlowiec/doradca Klienta prosimy o przesłanie cv na adres mailowy: praca@itcube.pl

Do obowiązków pracownika będzie należało:
- aktywne pozyskiwanie nowych klientów
- prezentacje rozwiązania ITCube CRM
- przygotowywanie oraz negocjacje ofert handlowych

crm

Tagi: praca, crm, handlowiec
Kategoria: Ogólne


2013-09-20 14:41
 Oceń wpis
   

Z przyjemnością informujemy o pojawieniu się na rynku najnowszej wersji pakietu

ITCube CRM 11.3

. W najnowszej wersji wprowadzono m.in.:

Nowa wersja modułu ITCube

RAPORTY

- Najnowsza wersja modułu raportującego opartego o światowy standard Crystal Reports została dostosowana do systemu Windows 8. Oferuje dodatkowo możliwość eksportu raportów do popularnych formatów (PDF, MS Excell, MS Word itd.) oraz rozbudowany mechanizm wydruków.

Współpraca z centralami telefonicznymi VoIP

3CX

- Lista urządzeń, które współpracują z oprogramowaniem ITCube CTI została rozszerzona o rodzinę central telefonicznych VoIP 3CX.

Nowa wersja modułu ITCube

FAKS

- Oprogramowanie ITCube FAKS zostało rozbudowane o możliwość współpracy z internetowymi serwerami email2fax, eliminując tym samym konieczność posiadania fizycznego urządzenia faksującego.

Ergonomia i usprawnienia funkcjonalne - nowa wersja to kolejny krok w kierunku poprawienia elastyczności, wygody i szybkości pracy. Z dużej ilości drobnych usprawnień warto wymienić choćby :
- rozbudowa modułu Projekty o możliwość automatycznej aktywacji zadań dla poszczególnych etapów na bazie schematu projektu wzorcowego,
- integracja interface'u dla urządzeń mobilnych z protokołami tel, callto oraz sip gwarantująca możliwość dzwonienia bezpośrednio z poziomu aplikacji,
- dostosowanie integracji do najnowszych wersji systemów sprzedażowych (CDN Opt!ma 2013.6, Wf-mag 7.80.8) ...

Kategoria: Ogólne


2013-08-20 15:30
 Oceń wpis
   

Z przyjemnością informujemy o pojawieniu się na rynku najnowszej wersji pakietu ITCube CRM 11.2.W najnowszej wersji wprowadzono m.in.:

- Systemowy "Google" na karcie kontrahenta - moduł CRM oferuje obecnie bardzo cenne narzędzie wyszukiwania danych bezpośrednio z karty klienta. Funkcja ta jest bezcenna w sytuacji, w której zależy nam na szybkim odnalezieniu informacji związanych z klientem, a nie dysponujemy wiedzą w jaki sposób została ona odnotowana w systemie. Funkcja ta pozwala zaoszczędzić czas, który możemy wykorzystać do lepszej obsługi klienta.
- Dostosowanie systemu do urządzeń opartych o Android 4.0 - ITCube to gwarancja mobilności. Nowa wersja umożliwia korzystanie z systemu na najnowszych urządzeniach mobilnych takich jak np.: tablety czy telefony, bez zbędnych instalacji czy czasochłonnych konfiguracji.
- Podział historii projektu na niezależne wątki - najnowsza wersja modułu ITCube PROJEKTY umożliwia łatwy podział całej historii realizacji projektu na wątki związane z poszczególnymi kontrahentami biorącymi udział w danym projekcie. Dzięki temu możemy szybko prześledzić historię realizacji projektu pod kątem różnych kontrahentów.

Sprawdź w czym ułatwi Ci pracę system CRM on-line www.itcube.pl

 

Kategoria: Ogólne