2017-10-30 14:15
 Oceń wpis
   

Na rynku ukazała się już najnowsza odsłona programu ITCube CRM. Twórcy oprogramowania crm wprowadzili dużo zmian funkcjonalnych oraz poprawiających wygodę pracy. Jedna z najważniejszych funkcji, która doszła w wersji 2018 to to możliwość autoryzacji logowania do systemu poprzez serwer LDAP - kompatybilny z Active Directory. Inne ważne nowości to produkty komplementarne. Dzięki tej funkcji system CRM umożliwia zaproponowanie użytkownikowi przygotowującemu ofertą bądź zamówienie listę towarów oraz usług powiązanych z dodanym produktem. Funkcja ta mocna automatyzuje pracę handlowca oraz z pewnością przyczyni się do zwiększenia przychodów. W wersji 2018 rozbudowano zarządzanie zakupami m.in. poprzez wprowadzenie historii dokumentu zakupowego.  Więcej informacji można znaleźć na: https://itcube.pl/system-crm/korzysci-z-wdrozenia/dostepne-aktualizacje/

Kategoria: CRM


2017-04-10 12:49
 Oceń wpis
   

Miło nam poinformować, iż w najnowszej wersji systemu ITCube CRM (2017.1) wprowadzono możliwość udostępniania kalendarzy serwisowych. Dzięki automatycznemu eksportowi zadań serwisowych do formatu Icalendar serwisanci mają dostęp do kalendarzy serwisowych w swoich telefonach komórkowych. W wersji 2017.1 rozbudowano także przeglądarki korespondencji oraz poprawiono ergonomię oraz czytelność formularzy na urządzeniach mobilnych.

Kategoria: CRM


2016-12-15 12:00
 Oceń wpis
   

Integracja systemu CRM  z internetowa bazą GUS/REGON - W najnowszej wersji wprowadzono możliwość pobierania informacji z internetowej bazy GUS z pośrednictwem oficjalnego API. Funkcja umożliwia pobieranie danych o podmiotach gospodarczych, ich oddziałach oraz osobach fizycznych. Pobrane informacje można wykorzystać zarówno jako dane do korespondencji (w tym telefony oraz adresy email) jak i dane do faktury. Nowa funkcjonalność jest aktywna za darmo dla wszystkich klientów posiadających wykupioną usługę ITCube Asysta

 

Kategoria: CRM


2016-05-05 12:25
 Oceń wpis
   

Możliwości modułu SERWIS.
Prezentuje podstawowe funkcje związane z przyjęciem zlecenia, wyszukaniem maszyny w bazie urządzeń, sprawdzeniem zajętości serwisantów, delegowaniem zadań do pracowników serwisu, wystawieniem protokołów serwisowych oraz analizą działu serwisu.

Film poświęcony modułowi SERWIS w programie ITCub CRM

Tagi: crm, serwis
Kategoria: CRM


2016-02-04 15:07
 Oceń wpis
   

system crm

ITCube 2016 już dostępny! Nowa wersja programu ITCube współpracuje także z Mysql 5.6 - dystrybucja MariaDB.

Aby uzyskać więcej szczegółów skontaktuj się z nami.

Tagi: crm, itcube, MariaDB
Kategoria: CRM


2015-10-08 14:19
 Oceń wpis
   

 

Z przyjemnością informujemy, iż z dniem dzisiejszym na rynku dostępna jest nowa wersja systemu ITCube CRM. Zachęcamy do zapoznania się z nowymi możliwościami systemu.
  
Nowe możliwości modułu ITCube RAPORTY
Nowa wersja modułu raportującego umożliwia elastyczne generowanie analiz na dowolnym urządzeniu, w tym urządzeniach mobilnych. Dodatkowo wprowadzono możliwość generowania analiz w formacie PDF oraz funkcję kopiowania wyników do zewnętrznych aplikacji (np. MS Word, MS Excel).
Przykładowe raporty:
crm

Elastyczne szablony wydruków dokumentów serwisowych
Obiekty gwarancji, kontraktu oraz zlecenia serwisowego rozbudowane zostały o obsługę stylów wydruku. Dzięki temu można je dostosować do indywidualnych potrzeb i usprawnić pracę działu serwisu. Nowe wydruki dają też możliwość konfiguracji wydruków w różnych językach.
 
 
 

Kategoria: CRM


2015-08-21 14:46
 Oceń wpis
   

Zapraszam do zapoznania się nowym filmem reklamowym systemu ITCube, który dostępny jest na www.itcube.pl

 

Tagi: film, crm, itcube
Kategoria: CRM


2015-06-23 10:58
 Oceń wpis
   


crm 2015     

Zachęcamy do zapoznania się z nowymi możliwościami Pakietu ITCube:


NOWY SZABLON WYDRUKU OFERT I ZAMÓWIEŃ
W najnowszej wersji wprowadzono dodatkowy styl wydruku, który charakteryzuje się estetycznym oraz zgodnym z najnowszymi trendami wyglądem. Oferuje dodatkowo możliwość definiowania strony tytułowej, myśli przewodniej oraz podsumowania.Zobacz przykładowy wydruk oferty.

INDYWIDUALNE WZORCE PROCESÓW/PROJEKTÓW
Teraz każdy użytkownik nie tylko może we własnym zakresie projektować schematy postępowań, ale również wyodrębniać je do osobnych menu. Przykładem może tu być proces: reklamacji, obiegu dokumentu, realizacji zlecenia czy działań handlowo-marketingowych. Funkcjonalność ta gwarantuje poprawę czytelności i ergonomii pracy.

Kategoria: CRM


2015-04-14 10:22
 Oceń wpis
   

  Zobacz inne filmy poświęcone programowi ITCube CRM. Filmy dostępne są na http://itcube.pl/dlaklienta_prezentacje.php

Kategoria: CRM


2014-12-24 11:04
 Oceń wpis
   

ITCube w wersji 2014.2 już dostępny. W najnowszej wersji wprowadzono m.in:
    

  • INTEGRACJA Z CENTRALAMI PLATAN
  • WŁASNA DEFINICJA MENU
  • NOWA WERSJA GOOGLE MAPS  - ITCube CRM korzysta z najnowszej dostępnej wersji środowiska Google Maps, co ułatwia planowanie wizyt u klientów.
     

Tagi: crm, itcube, Platan, CTI
Kategoria: CRM
1 | 2 |